Ako správne používať Philips OneBlade

Ako správne používať Philips OneBlade

22 februára, 2023 Off Od administrator

Uvažujete nad kúpou Philips OneBlade tvár + telo strojčeka, no nie ste si úplne istý jeho používaním? Pohodlne sa usaďte a pripravte sa na revolúciu v holení a starostlivosti o váš štýl.

Už je to nejaký ten piatok, čo nám spoločnosť Philips predstavila absolútny bestseller a vytvorila revolúciu v holení a úprave strniska. Aj napriek tomu sa denne stretávame s neistými názormi na Philips OneBlade. Tak si to poďme spolu rozobrať, objasniť si výhody a ukázať správne a najúčinnejšie používanie, aby ste dosiahli vytúžený výsledok.

Najdôležitejším poznatkom pre vás je využiteľnosť OneBlade, ktorý zastrihuje, tvaruje a holí fúzy a chlpy na tele akejkoľvek dĺžky. Je vode odolný a tak je jeho údržba a hygienickosť jednoduchá a zaberie len pár sekúnd. Ľahšie to už ani nemôže byť.

Ak sa teda rozhodnete pre holenie postup je nasledovný:

V prvom kroku vždy pred zapnutím zastrihávača vizuálne skontrolujte nepoškodenosť čepele. Ak je všetko v poriadku môžete pristúpiť  k zapnutiu prístroja.

2. krok

Priložte čepeľ k pokožke a pod jemným tlakom dlhými plynulými ťahmi pohybujte zastrihávačom proti smeru rastu chĺpkov. (Povrch čepele držte priložený plochou stranou k pokožke)

3. krok

Zastrihávač vypnite a vyčistite, pokojne aj pod tečúcou vodou, nakoľko je vode odolný.

Ak patríte medzi vyznávačov strniska ako aj viac než 40% žien v medzinárodnom prieskume 😉 postupujte pre jeho úpravu nasledovne:

1.krok

Nasaďte vybraný hrebeňový nadstavec a vždy dbajte na to, aby špičky hrebeňa smerovali v rovnakom smere ako sa pohybuje prístroj.

Máte na výber z niekoľkých hrebeňových nadstavcov. Voľba je len na vás akú výslednú dĺžku strniska si zvolíte.

2.krok

Priložte k pokožke a pohybujte proti smeru rastu chĺpkov. Dbajte na to aby plochá časť hrebeňa bola celou plochu v kontaktu s pokožkou počas celého ťahu.

3.krok

Ak chcete nadstavec vymeniť. Vypnite prístroj a chyťte hrebeň z oboch strán a potiahnite dole z čepele.

Holenie tela ma obdobný postup. Vždy dbajte na správne nasadenie holiacich hrebeňov (nadstavcov). Jednoduché a rýchle oholenie, či úprava strniska len za pár minút. S plne nabitým prístrojom môžete pracovať až 45 minút, čo bohato postačuje pre úpravu brady, podpazušia, hrude, či intímnych partii.

Celé zhrnutie si môžete pozrieť aj na priloženom videu.