Ľahká a jednoduchá digitálna zrkadlovka

Ľahká a jednoduchá digitálna zrkadlovka

3 februára, 2023 Off Od administrator

Chcete sa začať venovať foteniu alebo len hľadáte zrkadlovku na rodinné zábery, ktorá nestojí veľa a prinesie vám vysokokvalitní snímky?

Predstavujeme vám Canon Canon EOS 2000D

Jednoduchá digitálna zrkadlovka, ktorá vynikajúco poslúži každému začiatočníkovi ako aj hobby fotografovi. Dnes si už viete vyberať z obrovského množstva modelov a značiek digitálnych zrkadloviek a rozhodnutie ktorú kúpiť a urobiť to najlepšie rozhodnutie nebýva ľahké. Preto si poďme spolu priblížiť prednosť Canon EOS 2000D.

Hneď na začiatok si musíme však objasniť pre koho je predovšetkým tento model určený. Začiatočníci budú z neho nadšení s jednoduchým ovládaním si poradia aj starší užívatelia. Skúsenejších fotografov tento model neurazí no môžu chýbať niektoré funkcie a vychytávky jeho „väčších bratov“.

Kvalita bez námahy

Jednoduché fotografovanie prírody, rodiny či dokonca športu so živým náhľadom Live View a kreatívnym automatickým režimom s množstvom jedinečných filtrov dodá každej fotografii na umeleckosti. K dispozícií máte aj automatický režim s inteligentným nastavením scény. Postačí len zaostriť a stlačiť spúšť.

Vďaka snímaniu až 3 snímok za sekundu a procesoru DIGIC 4+ zachytíte okamih presne tak ako ho vidíte v hľadáčiku. Výsledok fotenia si pozriete na 7,5 cm obrazovke LCD.

Zdieľajte svoje príbehy

Preneste svoje príbehy do rôznych zariadení a ľahko sa o ne môžete podeliť na sociálnych médiách alebo v cloudovej služby. Snímať môžete aj na diaľku prostredníctvom WIFI a NFC s aplikáciou Canon Camera Connect.

Technické špecifikácie

veľkosť snímačaAPS-C
Rozlíšenie24,1 MPx
Formát snímačaCMOS
obrazový procesorDIGIC 4+
farebný priestorsRGB / Adobe RGB
vstavaný bleskáno
autofokus AF9 – bodový
Rýchlosť sériového snímania3 obr. / s.
displej7,7 cm (3″) Clear View II TFT, cca 920 tis. bodov
typ médiaSDHC / SDXC / SD
batériaCanon LP-E10
rozmery129 x 101,6 x 77 mm (telo)
hmotnosť680 g
typ fotoaparátuDigitálna zrkadlovka
vstavaný mikrofónáno