Stranger Things: 4 séria

Stranger Things: 4 séria

17 apríla, 2022 Off Od administrator

Štvrtá séria Stranger Things má konečne dátum vydania a príde na vás v dvoch častiach.

Prvá časť vyjde na Netflixe 27. mája 2022, pričom druhá polovica bude nasledovať len o šesť týždňov neskôr, 1. júla 2022.

Udalosti, ktorých sa chystáme byť svedkami, potom vydláždia cestu do piatej sezóny Stranger Things – čo je, žiaľ, posledná sezóna show.

V časti dlhého oznamovacieho listu tvorcovia, bratia Dufferovci, napísali: „S deviatimi scenármi, viac ako osemsto stranami, takmer dvoma rokmi natáčania, tisíckami záberov s vizuálnymi efektmi a dĺžkou takmer dvojnásobnou v porovnaní s ktoroukoľvek predchádzajúcou sezónou, Stranger Things 4 bola zatiaľ najnáročnejšia sezóna, no zároveň aj najprínosnejšia.

„Všetci zainteresovaní sú neuveriteľne hrdí na výsledky a nemôžeme sa dočkať, až sa o ne podelíme s vami.“

O tom, prečo sa show musí skončiť piatou sériou, producent Shawn Levy pre ScreenRant povedal: „Nikdy sme nechceli behať na výpary a chceli sme povedať len toľko príbehu, koľko bratia [Dufferovci] jasne videli a cítili.

„Takže je už chvíľu jasné, že presne vedia, kam máme namierené, a toto je oblúk.“

Pokračoval: „Nechceli by sme zostať ani na chvíľu za touto víziou a jasnosťou toho hlasu. Takže namiesto toho, aby som sa sústredil na ten smutný deň, ktorý sa stane, ktovie kedy, koniec piatej sezóny, len raz znova potvrďte to, čo som všetkým povedal, že na štvrtú sezónu to bolo dlhé čakanie.

„Ale prisahám Bohu, svet si uvedomí, že to stojí za to.“