10 Najlepších komediálnych filmov

10 Najlepších komediálnych filmov

16 apríla, 2022 Off Od administrator
  1. Pelíšky- 91% CSFD

Česká komédia, ktorú ČT vysiela každý rok na Vianoce. Príbeh o troch generáciách žien a mužov, ktorý sa odohráva v Prahe roku 1967 a 1968.

2. Láske nebeská – 86% CSFD

Film o láske, ktorý je plný príbehov ľudí a rodín, ktoré sa vzájomne nepoznajú, ale ich príbehy sa vzájomne prepájajú. Všetko vyvrcholí na Štedrý deň, ktorý je plný lásky, objímanie a odpúšťanie. Skvelý film ktorý tiež zaraďujeme do kategórie – najlepšie komédie.

3. Vo štvorici po opici – 81% CSFD

Rozlúčka vo Vegas sa vymkne kontrole a po divokej noci si nikto nič nepamätá. A ženích je preč! Podarí sa ho nájsť, aby stihol svoju svadbu?

4. Foter je lotor – 69% CSFD

Dokážete si predstaviť, že sa zamilujete do nádherného dievčaťa, s ktorou si rozumiete, ale jej otec vás nenávidí? Tak to je prípad Grega. Aj keď film nezískal najviac pozitívnych hodnotení, určite si svoje miesto v kategórii najlepšie komédie zaslúži.

5. Ja, moje druhé ja a Irena – 64% CSFD

Charlie je dobrý chlap, policajt, ​​ktorý miluje svoje tri deti nadovšetko, ale razom sa dokáže zmeniť, keď sa ozve jeho druhá osobnosť vo chvíli, keď preruší liečbu. Trpí totiž rozdvojenou osobnosťou. Je zrazu agresívny, chce sa biť a vôbec sa nepodobá Charliemu.

6. Stratili sme Stalina – 72% CSFD

Film pojednáva o situácii, ktorá nastane, keď zomrie Jozef Stalin. Zmätok, špekulácie a teórie aj o tom je je tento film z kategórie najlepšie komédie

7. Ace Ventura: Zvierací detektív – 73% CSFD

Špecialista na pátranie po stratených zvieratách – to je Ace Ventura. Tentoraz sa vydáva hľadať strateného delfína.

8. Klik – život na diaľkové ovládanie – 68% CSFD

Keď workoholik Michael dostane ponuku na to, že môže jedným diaľkovým ovládaním ovládať celý svoj život, ide do toho po hlave. Ale nevymkne sa mu to kontrole?

9. Mr. Bean – 91% CSFD

Mr. Bean je samotár stredného veku, ktorý nemá rád ľudí, žije sám a dokáže žiť len so sebou a so svojím medvedíkom. Kam sa vydá, tam sa niečo stane. Má neustále smolu a zo všetkého zvládne urobiť katastrofu.

10. Blbý a blbší – 72% CSFD

Dvaja spolubývajúci sú tak trochu hlupáci, v peňaženkách nemajú nič, pretože práve prišli o prácu. V hlavách tiež nič nemajú a preto majú problémy so zlodejmi, keď sa vydávajú cez celú Ameriku s kufríkom plným peňazí, aby ho vrátili pôvodnej majiteľke. Túto klasiku som musel zaradiť do kategórie najlepšie komédie!