Kedy je ideálny čas na kúpu bytovej klimatizácie

Kedy je ideálny čas na kúpu bytovej klimatizácie

30 apríla, 2023 Off Od administrator

Plánovanie kúpy klimatizácie by ste nemali nechávať na poslednú chvíľu.

Blíži sa nám letné počasie a sním aj nepríjemne vysoké teploty. Ak trávite celý letný čas pri vode, tak to možno znie lákavo, no ak pracujete, vysoké teploty vám dajú poriadne zabrať. Ak pracujete z domu alebo z kancelárie rozhodne oceníte ak vám ochladí priestor kvalitná bytová klimatizácia.

Neviete si však vybrať z obrovského množstva klimatizácií? Poďme si postupne priblížiť klimatizácie do bytov, rodinných domov, kancelárií či reštaurácií, načo sa zamerať pred ich kúpou.

Výber značky je pre väčšinu zákazníkov prvým aspektom rozhodovania, keď začnú uvažovať nad kúpou klimatizácie. U nás nájdete vysokokvalitné nástenne, kazetové alebo parapetné klimatizácie od renovovaných výrobcov ako Panasonic, Midea, Mitsubishi alebo Samsung.

Druhou dôležitou otázkou je koľko chcete investovať do bytovej klimatizácie. Ceny sa odvíjajú od vašich požiadaviek na konkrétnu klimatizáciu. Od množstva funkcií ako napríklad inteligentné prúdenie vzduchu, tichý režim, samočistenie, plynulá reguláciu energie a množstvo iných funkcií. Ceny priemernej jednotky sa pohybujú v rozmedzí od 600€ až po 3500€.

V neposlednom rade nesmiete zabudnúť na montáž klimatizácie. Už pred kúpou je potrebné si premyslieť kde a kým budete realizovať montáž. Naša spoločnosť Vám okrem predaja klimatizácii zabezpečí profesionálne poradenstvo, obhliadku na mieste inštalácie, odbornú montáž klimatizácii, pravidelnú údržbu, čistenie klimatizácii, záručný a po záručný servis na všetky klimatizácie, ktoré si u nás zakúpite.

Máte radi kompletný servis od poradenstva pri výbere, cez kúpu až po samotnú montáž? Rozhodne si ušetríte množstvo času, nervov a hlavne financií ak sa rozhodnete pre klimatizáciu od www.eco3energy.sk Nechajte starosti na nás a vy si len budete užívať klimatizovaný byt, dom, či kancelárske priestory.