Nové SUV, ktoré sa oplatí kúpiť

Nové SUV, ktoré sa oplatí kúpiť

18 októbra, 2022 Off Od administrator

Hľadáte nové rodinné auto, ktoré vás očarí hneď na prvý pohľad ? Máme pre vás jeden tip.

Zoznámte sa s úplne novým impozantným SUV Kia Sportage. Je skvelou voľbou, ak potrebujete kompaktné SUV, ktoré je vhodné pre celú rodinu.

Toto elegantné a moderné auto sa vyznačuje technologicky vyspelým interiérom, komfortnými jazdnými vlastnosťami, pokročilými asistentmi vodiča, naozaj priestrannou kabínou a veľkým nákladovým priestorom.

Štýlové denné LED svetlá v tvare bumerangu vám zaručia výbornú viditeľnosť. Celé auto je pokryté výraznými záhybmi a uhlami, ktoré tvoria naozaj zaujímavý a moderný vzhľad. Kia Sportage je k dispozícii s radom motorov, vrátane benzínových, naftových, hybridných a plug-in hybridných verzií.

Hybridná verzia je rýchlejšia a tichšia a vďaka elektrickému pohonu a turbo štvorvalcu, ktoré spolu poskytujú výkon 227 kw, mení zážitok z jazdy. Rýchlosť 0-100 km za hodinu v rozsahu medzi siedmimi sekundami, ale modely s ľahšou hmotnosťou predného pohonu môžu byť o niečo rýchlejšie. Rýchlosť nie je silnou stránkou Sportage.

Premyslený a užívateľsky veľmi príjemný interiér s veľkým množstvom funkcií je ďalšou silnou stránkou tohto auta.  Celý interiér auta je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Vďaka veľkým oknám ponúka výborný výhľad. K dispozícií má mnoho pomôcok, ako napríklad parkovacieho asistenta, adaptívny tempomat, monitorovanie mŕtveho uhla a mnoho ďalšieho.

Nová Kia Sportage je jedným z najpriestrannejších vozidiel v tejto triede. Podlaha batožinového priestoru je široká a ponúka obrovský priestor na ukladanie rôznych vecí. Zadné sedadlá sú dostatočne priestranné aj pre veľké autosedačky. Úložný priestor vo zvyšku kabíny je tiež vynikajúci. Taktiež ponúka držiaky na nápoje, ktoré sa dajú pekne zasunúť do stien. Je navrhnutý skôr pre efektívnosť ako pre dodávanie výkonu, takže akékoľvek stlačenie plynu má za následok vysoký chod motora a naplnenie kabíny hlukom.

Sportage ponúka množstvo funkcií a dobrý pomer ceny a kvality. Preto je toto auto určite dobrou voľbou, ak sa neviete rozhodnúť aké si kúpiť. Veríme že vám naše zhrnutie pomôže pri rozhodovaní.